Kadınlara Harika Oya Örnekleri Resimli Üstelik

Sadmin

Administrator
Yönetici

Oya Örnekleri resimli El işi Oya görselleri fotoları kadınlar kulübü forum'da


Selam güzellikler, selamlar olsun eskiye özlem duyan kadınlarımıza. İçlerinizi açacak örneklere geçmeden öne oya örnekleri ile ilgili değil ama geçmişe özlem ile ilgili bir kaç kelam etmez zuhur etti :) Eskiye özlem duyduğumu daha önce aşağıda yer alan konumuzda anlatmıştım kızlar. Ne bileyim teknoloji geliştikçe bu el emeği el işi göz nuru şeyleri hayatımızdan çıkartıyoruz. Ben şahsen oya yapılışını bilmiyorum ne bileyim ailemden öyle görmedim.

Gençlik zamanlarında okuyayım diye adapte ettim kendimi. Hoş annem de öyle düşünüyordu ve sonuçta yapılışını bilmiyorum dediğim gibi. Bu güzelim oyaların işlenişini, hatta nereden bulunacağını bile belki artık bilenimiz bile yoktur. Orta Anadolu'da kızlarımız halen bu el emeği göz nuru şeyleri yapıyorlar.

Oya Modellerini Halk Pazarlarında Sosyete Pazarlarında Bulabilirsiniz

Özellikle pazar çarşı alışverişlerinizde ekonomilerine katkı sağlamak adına bazı kadınların ışıklarda köşelerde bu tür şeyleri sattığını görürseniz, ihtiyacınız olmazsa bile lütfen ama lütfen alın. Ben en son banyo lifleri satın aldım hatta baktım banyo dolabına 10 taneden fazla olmuş. Onlara yardım edin kızlar. Emin olun ellerinde olsa belki de bu işi yapmayacaklar. Ama en iyi bildiği işi yapıyor, gözünün nurunu akıtarak evine helal lokma götürmeye çalışıyor. Lütfen duyarlı olalım.


Birazdan görsellerini atacağım kendinizde göreceksiniz nasıl açıyor insanın içini öyle değil mi ? Resimli oya örneklerinden beğendiğiniz olur ise adres verin kendim işleyip size göndereyim :) Şaka şaka yapamam bilmiyorum demiştim sizlere.

OYA ÖRNEĞİ İŞLEYEN SATAN KADINLARA DUYURU

Değerli kardeşim, güzel insan, emeğinle para kazanmak istiyor olabilirsin. Bu sitede sana da yer var güzelim. Kayıt ol ya da olma konuya satış yaptığın instagram adresini ismini cismini ver örneklerini ekle bu konudan insanlar sana yönlensin, internet üzerinden satış yap ve aile bütçesine katkı sağla. Biz kadınız, buradayız...

mutfak maa örtüsü oya örneği.jpg

Mutfak masası Oya işlemeli Masa Örtüsü


Evet kızlar şimdi düşünün bir mutfak masasında böyle bir masa örtüsünün görsellikle evlerinize kattığı zenginliği düşünün bir. Bence harika olur. Yine çarşıda pazarda satılan mutfak masası edinilir ve bu işi yapan kişiye ücret karşılığında bu kenarlar işletilebilir. Bayılıyorum bu modellere bayılıyorum...

Şimdi sizlere söz verdiğim harika oya örneklerini üstelik resimli olarak ekliyorum. Bu görsellerin tamamını google üzerinden aldım kızlar bilginiz olsun.

Oya Örneği İşlemesi Nereden Satın Alabilirim Oya Satışı Yapanlar​


Demiştim ya sizlere sevgili Anneler, bunun satışını yapan el emeği göz nuru döken ve evlerine katkı sağlamak isteyen kadınlarımız mevcut Türkiye'nin her yerinden üstelik satışı da var. Az ama var. Alayım katkı sağlayayım diyor iseniz SAHİBİNDEN sitesi üzerinden satışları var linkini verdim isterseniz inceleyin.

OYA ÖRNEKLERİ RESİMLİ OYA ÖRNEKLERİ RESİMLERİ FOTOĞRAFLARI


mutfak maa örtüsü oya örneği.jpg
Çeyizlik oya örneği buda kızlar.jpg
Çiçekli siyah tığ işi oya örneği.jpg
iğne oyası masa örtüsü satışı yapılıyor.jpg
 
Son düzenleme:
Üst