Damat Havlu Kenarı Örneklerine Göz Atmak İsteyebilirsiniz

Sadmin

Administrator
Yönetici

Damat Havlu Kenarı Örnekleri


Geçen ve çağa ayak uydurmaya çalıştığımız bu geçen zaman içinde artık her şey otomatikleşti kadınlar öyle değil mi ? Nerede o eski günler, nerede o eski zamanlar diyenlerdenim bende malesef. Daha önceleri neler vardı bir hatırlayın arkadaşlarım. Evlenecek olan genç kızlar özellikle çeyizlerine 13 lü yaşlardan itibaren, anne hala çevre komşular ile birlikte başlarlar, evlenecekleri güne kadar harika havlu kenarı örnekli alalı bulalı rengarenk havlular, kanaviçeler çeyizler düzerlerdi.
ceyizlik-havlu-kenari-modelleri.jpg


Hatta ve hatta gelenekti ( zamanla bitti artık ) Çeyiz sandığı hazırlanır ve bu yapılan el işi göz nuru şeyler burada gelen kişilere sergilenir, evlenmeden önce tüm komşular ve ailenin ileri gelen büyükleri kadın olanların tamamı görürdü. Artık bu geleneğin eskide kaldığını söyleyebiliriz. Her şey artık otomatik olarak el değmeden üretilmiş makinelerle hazırlanıyor ve biz onları satın alıyoruz malesef.

Pazardaki El İşi Örenlere Destek Sağlayın


Gelişen zaman ile birlikte okuldu okumaktı gene okuldu derken artık ev işlerinden pek anlamaz bir nesil yetişmeye başladı. Tamamda bunların tamamı ne için ? Bir bakıyorsunuz ki yıllarca okumuşuz ama sonuçta gene evlenip iş güç sahibi olmadan çol çocuğa karışmışız. Türkiye'de malesef okumanın da çok büyük bir etkisinin olmadığı, liyakatın da olmadığı zamanlardan geçiyoruz malesef.

Z kuşağı dediğimiz umudumuz olan gençler ne yapacaklar bilmiyoruz. Bu tür sıkıntılarla birlikte bizler bu el işi tığ işi göz nuru şeyleri yapmayı unuttuk. zira ona vakit kalmadı. Pazarlarda özellikle evlerine katkıda bulunmak için insanlar göz nuru havlu kenarı örneklerini, hem de işlenmiş havlulara işleyerek satıyorlar. Bari onlara destek olsun, çeyizlerimiz güzelleşsin, evlendiğimizde ya da evlatlarımızı evlendirdiğimizde kullanabilecekleri, bizleri hatırlatacak örnekli işlemeli janjanlı şeyler olsun diyor iseniz mutlaka pazardaki insanlardan bu tür şeylerin alışverişini tamamlayın hanımlar.

Şimdi öncelikle aşağıda yer alan görselleri google üzerinden edindiğimi söyleyeyim. Modellerin seçimi de tamamen benim keyfiyetimde hanımlar bilginiz olsun. Emeğin olmadığı yerde ekmek olmaz diyerek, bu tür işlemelere bayıldığımı söyleyebilirim. Tevellütü eski, eskiye özlem duyan bir insan olarak bu konuyu sizlerin ayacıklarına, gözlerine telefonlarınıza kadar getirdim. Ben ekleyeyim, sizler eskiye özlemle belki edinirsiniz kim bilir ? :)


Sevgili misafirimiz eğer el işi havlu kenarı modelleri ya da buna yakın örnekleri yapıyor, evlerinize katkıda bulunmak istiyor iseniz. Her nereden satış yapıyorsanız yapın konudan bizlere mesaj gönderin ve sizlerin satış adreslerini buraya ekleyelim çorbada bizimde tuzumuz olsun.

DAMATLARA ÖZEL HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ​

damat havlusu örnekleri (1).jpg
damat havlusu örnekleri (2).jpg
damat havlusu örnekleri (3).jpg
damat havlusu örnekleri (4).jpg
damat havlusu örnekleri (5).jpg
damat havlusu örnekleri (6).jpg
damat havlusu örnekleri (7).jpg
damat havlusu örnekleri (8).jpg
 
Son düzenleme:
Üst